دانلود نرم افزار آماری SPSS، Lisrel ، PLS، AMOS از جمله چیزهایی است که مورد نیاز هر پژوهشگری است و دانشجویان رشته های علوم رفتاری در بیشتر پایان نامه ها به آنها احتیاج دارند.

در این صفحه آخرین نسخه نرم افزارهای آماری مهم را به همراه راهنمای نصب و کاربری این نرم افزارها ارائه کرده ایم. دانلود نرم افزارهای SPSS، Lisrel ، PLS، AMOS و دیگر نرم افزارهای کاربردی به ترتیب ارائه شده است و شما می توانید با خیال راحت نسبت به دانلود آنها اقدام کنید.

دانلود نرم افزار آماری SPSS، Lisrel ، PLS، AMOS

دانلود نرم افزار آماری SPSS

نرم افزار SPSS (اس پی اس اس) یکی از نرم افزارهای آماری است که توسط شرکت IBM عرضه شده و بسیار مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است. در این قسمت می توانید نسخه این نرم افزار را به سادگی دانلود نمایید. راهنمای کاربری نرم افزار هم جهت دانلود قرار داده شده است. همچنین می توانید برای یادگیری عملی نرم افزار و آموزش جامع SPSS بر روی لینک کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار LISREL

تاکنون نسخه های متعددی از سوی شرکت SSI برای نرم افزار لیزرل ارائه کرده است. در این بخش نسخه جهت دانلود در اختیار پژوهشگران و دانشجویان عزیز قرار گرفته است. جهت دانلود کافی است بر روی لینک کلیک راست کنید و گزینه Save Link As را انتخاب کنید.

دانلود AMOS

آموس به عنوان یکی از محصولات شرکت IBM  به صورت یک افزونه برای نرم افزار SPSS ارائه شده است. یعنی برای استفاده از AMOS کافی است نرم افزار SPSS را نصب کرده باشید و این پلاگین را به آن بیفزایید. راهنمای کاری AMOS هم جهت دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

دانلود SMART PLS

دانلود نرم افزار آماری اسمارت پی ال اس نیز جهت استفاده پژوهشگران عزیز بر روی سایت قرار داده شده است. شما به سادگی می توانید این نرم افزار و راهنمای کاربری آن را از لینک های زیر دانلود نمایید.